***UPDATE: Helaas hebben we door de nieuwe lockdownregels onderstaande activiteiten allemaal moeten annuleren.***
Vanaf zaterdag 19 december starten we met onderstaande activiteiten voor de jeugd in Asten en Someren. Alle activiteiten zijn Coronaproof, zolang je maar rekening houdt met afstand houden.
Voor de allerjongsten
Maak een mooie tekening of kleurplaat voor iemand uit je familie of uit de buurt. Maak een kort filmpje waarin je je tekening of kleurplaat laat zien en vertelt waarom je juist voor deze persoon iets hebt gemaakt. Stuur dit filmpje via WhatsApp naar Ria Kandelaars: 0638266670. Zij zorgt ervoor dat deze bij de jury terecht komt.
Na de schoolvakantie gaat de jury de filmpjes bekijken en zal de winnaar op de facebookpagina van Onis Welzijn bekend gemaakt worden. En die winnaar krijgt een prijs! Uiteraard krijgt de winnaar hier ook persoonlijk bericht van.
Actie Steengoed
In heel Someren en Asten worden geverfde stenen verstopt met daarop de tekst “Steengoed” en een verwijzing naar een FB pagina. Hier kunnen jongeren die stenen gevonden hebben een foto plaatsen van gevonden stenen als ze dat willen. Voor degene die de meeste stenen vindt hebben we een prijs.
In de eerste week na de schoolvakantie kun je het aantal gevonden stenen appen naar Ria Kandelaars: 06-38266670. Zij zal contact zoeken met de persoon die de meeste stenen gevonden heeft. Uiteraard moet je dan ook de stenen kunnen overhandigen.
Bewaar dus het aantal gevonden stenen goed!
TikTok-challenge
Maak een “Tik-Tok” filmpje op het nummer van Jandino en Albert Stegeman en Ali B en stuur dit via WhatsApp naar Roos Mauer: 06-51604532. De jongerenwerkers beoordelen na de kerstvakantie wie het leukste filmpje heeft gemaakt en dit filmpje wordt beloond met een prijs.
Een sportieve uitdaging
Er zijn filmpjes gemaakt met sportieve uitdagingen in samenwerking met Leef!. Deze filmpjes zijn hier te vinden op Facebook.
Je wordt uitgedaagd dit na te doen en te filmen. Plaats je filmpje op de FB pagina onder het bericht van het filmpje wat je nadoet. Een jury beoordeelt de filmpjes. Ook hier weer een prijs voor degene die de uitdagingen het beste volbracht heeft!
Let bij al deze activiteiten wel op de Corona-regels: doe het samen maar houd afstand!
Volg ons op Facebook en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.